Joga o poranku. Zapraszamy w środy i soboty.dscn5593s-1_614

Yogę ciężko zaklasyfikować do zajęć fitness. Hatha Yoga polega na fizycznym i energetycznym oczyszczaniu organizmu i jest najstarszą znaną formą ćwiczeń fizycznych. W sanskrycie wyraz HATHA jest połączeniem HA - Słońce - i THA - Księżyc i symbolizuje równowagę psychofizyczną człowieka - dzięki ćwiczeniom do osiągnięcia takiego właśnie stanu ducha i ciała dążymy. Pierwszym etapem są ćwiczenia fizyczne zwiększające elastyczność, siłę i wewnętrzną równowagę. W stanie pełnej koncentracji należy układać ciało w określonej pozycji i trwać w niej przez jakiś czas. Ćwiczący Hatha Yogę starają się aby w trakcie ćwiczeń oddech był zrelaksowany.

W Stacji Nowa Gdynia na zajęcia Yogi zapraszamy w środy (godz. 9.00) i soboty (9.30). Zajęcia prowadzi Zbigniew Majer - jeden z najlepszych instruktorów Jogi w Łodzi. Sam mówi o sobie tak:

zbyszekweb_800"Moim pierwszym nauczycielem była Anna Dyło pod okiem której rozpocząłem praktykę w 2004 r. Moim obecnym mistrzem i nauczycielem jest Michał Szczepanik u którego doskonalę praktykę, wiedzę teoretyczna i warsztat instruktorski.Za jego namowa w kwietniu 2008 roku rozpocząłem kształcenie w kierunku nauczania yogi (możliwość asystowania i prowadzenia zajęć). Ukończyłem kurs instruktorski prowadzony przez Konrada Kocota uważanego za jednego z najlepszych mistrzów hatha-yogi w Polsce. Swoje kwalifikacje podnoszę również przez uczestnictwo i szkoleniach prowadzonych przez dyplomowanych nauczycieli. Hatha-yoga stała się pasja i droga mojego życia."

Czy trzeba lepszej rekomendacji niż zajęcia prowadzone przez instruktora z pasją?

Zapraszamy

« powrót